Gr. 0G MultiCentrum

W poniedziałek 5 grudnia 2016 r. Grupa 0G wybrała się na wycieczkę pieszą do pobliskiego MultiCentrum na Białołęce. Podczas spaceru obserwowaliśmy przyrodę w okresie zimowym.

Na zajęciach w MultiCentrum dzieci budowały kompozycje z klocków K’Nex  / odtwarzały przedstawiony im przez animatora wzór kompozycji. Dzieci dowiedziały się także z jakich elementów powinna składać się piosenka, co to jest dynamika utworu i miksowanie piosenki oraz poznały różne style muzyczne. Dzieci miały także okazję rozwinąć swoje artystyczne zdolności samodzielnie miksując efekty dźwiękowe oraz różne  fragmenty muzyczne, kopiując je oraz komponując z nich własne utwory muzyczne. Na koniec zajęć wszyscy wysłuchali skomponowanych przez siebie i swoich kolegów utworów. Każdy brzmiał wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Urszula Muszyńska