Urodziny Starówki dla Polski i dla świata

I miejsce w projekcie: Urodziny Starówki dla Polski i dla świata

W I semestrze roku szkolnego 2020/2021 klasa 2c wraz z wychowawcą Emilią Owsianko uczestniczyła w projekcie zorganizowanym przez PTTK Urodziny Starówki dla Polski i dla świata. W ramach projektu zarówno wychowawca klasy, jak i dzieci brały udział w: spacerach po Starówce z przewodnikiem, wykładach historyków, grze terenowej na terenie Starego Miasta oraz konkursie plastycznym ,,Symbole Starego Miast”.

Uczniowie wspaniale wypełnili wszystkie zadania i zdobyli I miejsce, za co otrzymali puchar oraz certyfikat dla szkoły. Ponadto w wyżej wspomnianym konkursie plastycznym uczennica Pola Gleń zajęła I m-ce, Lena Mysiak m-ce II, natomiast Kacper Dębski oraz Maja Kuźmitowicz m-ce III. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody w postaci przyborów szkolnych oraz odznaki PTTK- Szlakiem Zabytków Światowego Dziedzictwa Unesco W Polsce.

Emila Owsianko