Sala 160, 01 2021

Młodsi uczniowie wrócili do nauki stacjonarnej18.01.2021 r. i swój wolny czas chętnie spędzają w świetlicy.

Pierwszy tydzień po feriach koncentrował się wokół tematu „Zdrowie na co dzień”. Przypomniałyśmy uczniom o podstawowych zasadach higieny. Dzieci dowiedziały się o korzyściach płynących ze zdrowego odżywiania oraz jakie witaminy kryją się w poszczególnych owocach i warzywach. Aktywnie brały udział w zajęciach sportowych.

Kolejny tydzień nauki nosił tytuł ,,Gazetowy zawrót głowy’’. Uczniowie poznali historię gazety oraz tego, jak ona powstaje. Dzieci rozbudzały swoją kreatywność plastyczno-techniczną z wykorzystaniem gazet. Należy również wspomnieć, że uczniowie intensywnie poszukiwali odpowiedzi na pytanie, co to jest surowiec wtórny.

Wychowawcy