Sala 155, 02 2021

Luty obfitował w przeróżne zorganizowane zajęcia edukacyjne. Począwszy od zapoznania uczniów z zimowymi zachowaniami zwierząt i kształtowaniem wobec nich odpowiedzialnej postawy, rozpoczęliśmy akcję dokarmiania ptaków. Zorganizowaliśmy Turniej „Jeden z dziesięciu”, który spotkał się z żywym i pozytywnym odbiorem wszystkich uczniów uczęszczających do świetlicy. Przybliżyłyśmy dzieciom tradycje balów karnawałowych i zorganizowałyśmy taki w naszej sali. W tygodniu poświęconemu Prawdziwej przyjaźni w życiu i w literaturze pracowaliśmy nad wzmocnieniem relacji w grupie. Odkryliśmy także ciekawostki dotyczące biegunów - Arktyki i Antarktydy, dzięki czemu każdy z nas doskonale wie, który z tych biegunów jest południowym, a który północnym i gdzie właściwie mieszkają pingwiny. Za nami wiele akcji edukacyjnych - Światowy Dzień Internetu, Dzień Kota, Akcja zdobywania sprawności "Świetlicowe Zuchy", Dzień Języka Ojczystego oraz Dzień Dinozaura. Z utęsknieniem wyczekujemy wiosny!