Kwiatek dla Seniora

W tym roku miesiąc marzec jest szczególnym czasem. Powodem tego jest pandemia i ograniczenia z nią związane, dlatego razem z uczniami klas 4d, 6c i 6e postanowiliśmy zorganizować akcję „Kwiatek dla Seniora” dla podopiecznych z Zakładu Opiekuńczego w Warszawie z okazji Dnia Kobiet, który obchodzony jest 8 marca. Przedłużający się okres pandemii jest dla nich szczególnie trudny, ze względu na izolację i lęk o zdrowie. Chcieliśmy dać im w Dniu Kobiet trochę uśmiechu, radości i przekonania, że o nich pamiętamy.

Praca uczniów polegała na samodzielnym i twórczym wykonaniu kwiatów poprzez instrukcje w trakcie lekcji zdalnych. Uczniowie bardzo chętnie przystąpili do wykonywania pracy i podzielili się efektami swojej pracy. Mamy nadzieję, że nasz upominek wzbudził uśmiech na twarzach podopiecznych.

Koordynatorzy akcji: Karolina Strusińska, Małgorzata Czubik, Marta Lisicka – Frączak.