Karta miejska dla ucznia

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłamy pismo wnoszące prośbę o dalszą współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego w zakresie wydania Karty Ucznia. W tym roku mija 6 lat od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2023 r. Wzorem lat ubiegłych, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji zadania wymiany kart i przedłużenia uprawnień do korzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link , dedykowany dla Państwa Szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia https://kartaucznia.ztm.waw.pl/6fe25f9b

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 31.05.2023 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego. Rozpoczęcie roku szkolnego będzie doskonałym momentem na otrzymanie nowej Karty Ucznia w szkole.

Karta miejska pierwsza - Nowa >>>

Karta miejska ucznia  - Przedłużenie >>>