Zwrot podręczników

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,

przed zakończeniem roku szkolnego 2020/2021 należy zwrócić podręczniki i lektury szkolne według ustalonego harmonogramu zwrotów zgodnie z Regulaminem biblioteki i Procedurami udostępniania podręczników, zamieszczonymi na stronie szkoły.

W sytuacji stwierdzenia zniszczenia, rodzic zobowiązany jest do zakupu nowego egzemplarza tego samego tytułu w przypadku lektur lub wpłaty pieniędzy na wyznaczone konto, w przypadku podręczników – o czym zostanie poinformowany przez nauczyciela bibliotekarza w e- Dzienniku Librus.

Ocena stanu i ilości oddanych podręczników dokonana przez pracownika biblioteki jest decydująca.

Informujemy, że z dniem 01.06.2021 nie będzie możliwości wypożyczenia książek. Biblioteka będzie tylko i wyłącznie przyjmować zwroty lektur oraz podręczników.

Prosimy z wyprzedzeniem zadbać o wypożyczenie niezbędnych lektur omawianych w czerwcu z bibliotek miejskich.

PROCEDURA ZWROTU PODRĘCZNIKÓW I LEKTUR:

1. Uczniowie przynoszą swoje komplety podręczników oraz lektury i rozliczają się osobiście w terminie wyznaczonym dla każdej klasy. Osoby nieobecne w danym dniu mogą dokonać zwrotu tylko i wyłącznie w dodatkowym terminie wskazanym w Harmonogramie. Po tym terminie podręczniki będą uważane za zagubione, a osoba która nie dokonała zwrotu będzie proszona o wpłatę zgodnie z kwotami wskazanymi w Procedurach udostępniania podręczników, zamieszczonych na stronie szkoły.

2. Podręczniki i książki należy wyjąć z okładek i oczyścić z naklejek oraz zakładek.

Procedury udostępniania podręczników

Harmonogram zwrotu Podręczników