Sala 157, 12 2021

Grudzień minął nam w przedświątecznej atmosferze. W pierwszym tygodniu kształtowałyśmy w uczniach potrzebę dzielenia się z innymi. Przeprowadziłyśmy wiele rozmów na temat rozwijania empatii. Uczniowie napisali list do Świętego Mikołaja.

W kolejnym tygodniu dzieci poznały historię choinki. Uczniowie rozwijali swoje zdolności manualne poprzez wykonywanie świątecznych prac plastycznych i ozdób choinkowych. Wspólnie ubraliśmy choinkę i ozdobiliśmy salę w klimacie świątecznym.

Ostatni tydzień grudnia upłynął w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz poznaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Dzieci wykonały kartki świąteczne, które zostały przekazane dla seniorów do domu opieki.

16 grudnia odbyło się wspólne kolędowanie, na którym wystąpili uczniowie oraz Panie z naszej świetlicy. Tego dnia odwiedził nas św. Mikołaj, z który mieliśmy przyjemność zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe.

Do zobaczenia w Nowym Roku!